Žurnalistikos studentų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žurnalistikos studentų forumas

Žurnalistika - vartai į šviesesnį rytojų!
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Kūrybinis konkursas

Go down 
+6
Monikuka
churchill
Auksine_Eglute
aistuxe
Sai Babos moteris
AquiLa
10 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Sai Babos moteris

Sai Babos moteris


Pranešimų skaičius : 35
Registration date : 2007-06-11

Kūrybinis konkursas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 11, 2007 8:42 am

churchill rašo:
juk zurnalistai ismoksta kaip reikai rasyti, bet apie ka raso taip ir nezino. cheers

Palauk, čia išvis nesupratau , ką nori pasakyti bom
Atgal į viršų Go down
Auksine_Eglute




Pranešimų skaičius : 12
Age : 36
Registration date : 2007-07-01

Kūrybinis konkursas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 11, 2007 10:18 pm

o as supratau Smile nori pasakyti, kad zurnalistai nei vienoj srity placiai nlb ismano.. pvz, jeigu rasai apie politika, tai tu nezinosi tiek, kiek politologas.. ir kad ir koks tu butum geras zurnalistas, neparasysi taip placiai ir issamiai, kaip tai sugebetu padaryti politologas, bent kiek linkes y publicistini stiliu ir seip nors kiek draugaujantis su zodziais Smile bet mane zurnalistika tai tuo ir zavi, kad kiekviena kart rasydama straipsnius gilinuos y vis kitus dalykus.. ir taip niekada neatsibosta, platina pasauleziura ir pan:)
Atgal į viršų Go down
churchill




Pranešimų skaičius : 9
Age : 36
Registration date : 2007-07-03

Kūrybinis konkursas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas - Page 4 Icon_minitimeKv. 07 12, 2007 1:17 am

jo del to kad idomu vis gilintis i naujus dalykus tai tiesa parasei

Ypac dar idomu imti interviu, man tai megiamiausas dalykas, nes tau atsiveria zmogus, kuri gali per pusvalandi pazinti, kaip seniausa drauga
Atgal į viršų Go down
http://blogas.lt/egzaminai
Sai Babos moteris

Sai Babos moteris


Pranešimų skaičius : 35
Registration date : 2007-06-11

Kūrybinis konkursas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas - Page 4 Icon_minitimeKv. 07 12, 2007 6:30 am

churchill rašo:
jo del to kad idomu vis gilintis i naujus dalykus tai tiesa parasei

Ypac dar idomu imti interviu, man tai megiamiausas dalykas, nes tau atsiveria zmogus, kuri gali per pusvalandi pazinti, kaip seniausa drauga

Laughing Laughing Nejuokink Laughing Kad tik nepažintum per pusvalandį žmogaus. Žmogus, kalbantis žurnalistui, - žmogus, kalbantis visuomenei. Jo kalboje melas, veidmainystė ir kitokie dalykai yra neišvengiami.

Nors iš tikrųjų imti interviu įdomu, bet tai priklauso nuo milijono niuansų - kur kaip ką. Aišku, kartais būna, kad lakstai visą vakarą, kad tik pagautum pašnekovą, kuris iš tikrųjų buvo vertas lakstymo, bet taip būna ne visada. Praeitą vasarą dusinant begaliniam karščiui stadione penkias valandas laukiau interviu, po to jau buvau tokia pavargus ir be idėjų, kad sulaukus, net nebežinojau ko klaust, o ir pašnekovas neskubėjo atviraut... Ech... Visko gi pasitaiko.



P.S. Nepyk, neatsimenu nick`o, bet man patiko tas pasisakymas apie politologus. Todėl ir stoju į politologiją - gal be žurnalisto diplomo pavyks dirbti mėgstamą darbą...
Atgal į viršų Go down
churchill




Pranešimų skaičius : 9
Age : 36
Registration date : 2007-07-03

Kūrybinis konkursas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas - Page 4 Icon_minitimeKv. 07 12, 2007 3:35 pm

Manau cia nuo zurnalisto priklauso ar tau interviu metu jis veidmainiaus ar ne.

Jei pasiruoši gerus klausimus, moki išprovokuoti, iš vieno žodžio priskaldyt malkų ir imi interviu ne iš kokio politiko o paprasto žmogaus, tai tikrai per pusvalandį jį pažinsi. Na blogiausiu atveju per valandą Very Happy

Gal net jei ne visai gerai pažinsi, vistiek sužinosi daug naujo ir tai veža Very Happy

O kokiems laikraščiams ar kitoms žiniasklaidos priemonėm tu imdavei interviu, o ypač tą stadione?
Atgal į viršų Go down
http://blogas.lt/egzaminai
churchill




Pranešimų skaičius : 9
Age : 36
Registration date : 2007-07-03

Kūrybinis konkursas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas - Page 4 Icon_minitimeKv. 07 12, 2007 3:44 pm

AquiLa rašo:
Ugum Wink
Bet įspėju - per visu mokslo metus bus akimirkų, kada gailėsitės čia įstoj
ę Very Happy

Žinok, tiek daug neigiamų atsileipimų prisiskaičiau, kad pavėlavęs į stojamąjį egzaminą, net nesigailėjau, kad nebeįstosiu. Na bent jau ne taip labai, kaip tai būtų jei idealistiškai tikėčiau, kad viskas ten rožėm klota
Atgal į viršų Go down
http://blogas.lt/egzaminai
Sai Babos moteris

Sai Babos moteris


Pranešimų skaičius : 35
Registration date : 2007-06-11

Kūrybinis konkursas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas - Page 4 Icon_minitimeKv. 07 12, 2007 9:58 pm

churchill rašo:

O kokiems laikraščiams ar kitoms žiniasklaidos priemonėm tu imdavei interviu, o ypač tą stadione?

Į Ukmergės vietinį laikraštį rašau apie žvaigždes. Atvažiuoja koks Vudis ar Riaubiškytė, o aš lekiu jų kalbint. Galiu pasakyt, kad tikrai įdomu. Aišku, ne visada. Kartais, kai pamatai , kad tai vadinamajai žvaigždei labai jau trūksta intelekto, noris siųst ... . Va.

Kartais tenka parašyt ir apie kažkokius kitokius įvykius, kai nuolatiniai darbuotojai (aš - neetatinė žurnaliūga) negali arba tingi, kartais darau interviu su įdomesnėm Ukmergės asmenybėm - menininkais, verslininkais ir t.t...

Tiesa, dar rašydavau į internetinį dienraštį, bet ten jau beletristika Smile Tai tiek Sad

Svarbiausia tai, kad po keleto metų tokios atsiprašant krušliavos gavau aštuonis už stojamąjį. Twisted Evil
Atgal į viršų Go down
Deiba
Svečias




Kūrybinis konkursas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 25, 2007 6:01 pm

Sveiki, aš įstojau į žurnalistiką ir norėčiau susipažinti su būsimais bendrakursiais. Brūkštelkit man laiškutį į daivux88@yahoo.com arba daivux88@one.lt
Atgal į viršų Go down
Vėjavaik
Svečias




Kūrybinis konkursas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas - Page 4 Icon_minitimeKv. 09 27, 2007 11:42 am

Sveiki, šiuo metu esu dvyliktokė. Kiek suprantu stojant į žurnalistiką reikia tik istorijos ir lietuvių valstybinių, o anglų ir ir info gali būti tik metiniai pažymiai? Beje, gal kas turėtumėt kokių patarimų kaip prisiversti išmokti istoriją, kurios niekada nemokėjau? silent Tik nesakykit, kad per vėlu tikėtis įstoti confused
Ir dar... Ech... Kur dar galima įstoti išlaikius lietuvių, anglų, istoriją- valstybinius? Kažkaip mąstau, kad mano ateitis labai neaiški. Jei neįstosiu į aukštąjį, tėvai mane iš namų išgrūs What a Face
Atgal į viršų Go down
crazy ro
Svečias




Kūrybinis konkursas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas - Page 4 Icon_minitimeKv. 10 04, 2007 4:49 pm

as dvyliktoke ir ruosiuosi stoti i zurnalistika, zinau kad istoti gana sunku, taciau NEISIVAIZDUOJU, kad dar galeciau studijuoti Shocked tai vat gal galetumet pasidalinti patirtimi, kokias dar specialybes rasete prasymuose del studiju???? Question gal man ir kokia ideja kils Wink Cool
Atgal į viršų Go down
Sai Babos moteris

Sai Babos moteris


Pranešimų skaičius : 35
Registration date : 2007-06-11

Kūrybinis konkursas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas - Page 4 Icon_minitimeŠt. 10 06, 2007 10:32 am

Politikos mokslai , Leidyba, verslo informacijos vadyba, senoji graikų filologija,anglų filologija, lietuvių filologija, politikos mokslai ir viešasis administravimas (VDU), kultūros vadyba, lietuvių filologija ir reklama, žurnalistika (KU).
Atgal į viršų Go down
crazy ro
Svečias




Kūrybinis konkursas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas - Page 4 Icon_minitimeŠt. 10 06, 2007 12:49 pm

aciu Wink dabar reikes placiau pasidomet Cool

beje, dar vienas klausimelis, studijuojantiems zurnalistika - nuo kelinto kurso prasideda zurnalistikos specializacija? na tarkim mano svajone butu sporto zurnalistika....o gal yra tokiu, kurie ja studijuojat Question butu idomu gaut kokios informacijos Wink
Atgal į viršų Go down
Monikuka




Pranešimų skaičius : 1
Registration date : 2007-10-17

Kūrybinis konkursas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas - Page 4 Icon_minitimeTr. 10 17, 2007 10:15 pm

Hmmmmz rašo:
Temos buvo:
1.Kiek turi sverti poeto pirstines, jei plunksna sveria 56kg:D
2. 24 sekundes is komentatoriaus gyvenimo.
cia 28d. buvo

o 29d. tai
1. Jei baronas Pjeras de Kubertenas prisikeltu... (nezinau ar tiksliai parasiau sita)
2. Mano pirmoji komandiruote- 2008m. Pekinas, lietuviskas auksas.

Sveiki. Ka rasyti tokiomis temomis? As tai tikejausi kazkokiu aiskiu , tiksliu temu, o cia vos ne parodyt savo vaizduote. taigi , ka? ka jus rasete / butumet rase? confused
Atgal į viršų Go down
crazy rooter




Pranešimų skaičius : 10
Registration date : 2007-10-07

Kūrybinis konkursas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas - Page 4 Icon_minitimeSk. 10 21, 2007 5:28 pm

man atrodo, kad tokios temos padeda atskleisti savo originalu mastyma Idea kadangi jos nera konkrecios, tai gali tema susieti su ta sritimi, kuria ismanai, jei, pvz, negali nieko parasyti apie sporta Smile bent as taip galvoju lol! Very Happy
o man asmeniskai labai apmaudu, kad siu metu tema buvo sportas, nes tai reiskia, kad kitais metais bus kazkas kito Sad Basketball
Atgal į viršų Go down
ManUnited




Pranešimų skaičius : 6
Registration date : 2007-10-29

Kūrybinis konkursas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas - Page 4 Icon_minitimePir. 10 29, 2007 12:44 pm

gal butu galima suzinot ar stojant daug demesio skyre jusu zurnalistinei praktikai, na tarkim ar butina tureti siokios tokios zurnalistines patirties Smile
Atgal į viršų Go down
AquiLa
Admin
AquiLa


Pranešimų skaičius : 100
Age : 37
Registration date : 2007-05-09

Kūrybinis konkursas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas - Page 4 Icon_minitimePir. 10 29, 2007 8:05 pm

Na, mano atveju žurnalistinė patirtis buvo tik mokyklos laikraštukas.. ir tai lenkų kalba - kurios nesuprato nei vienas komisijos narys Very Happy tai manau, neturi didelės įtakos. Be abejo, jeigu kažkur rašei - pliusas, bet nereikia pūstis ir vaidinti afigieną (atsiprašau už išsireiškimą) žurnalistą Wink
Atgal į viršų Go down
https://zurnalistika.catsboard.com
ManUnited




Pranešimų skaičius : 6
Registration date : 2007-10-29

Kūrybinis konkursas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas - Page 4 Icon_minitimeAntr. 10 30, 2007 4:38 pm

aisku, dekui uz informacija Wink ir uz geras naujienas, nes as irgi ten tik vietiniam laikrasti truputi rasiau Laughing
Atgal į viršų Go down
crazy rooter




Pranešimų skaičius : 10
Registration date : 2007-10-07

Kūrybinis konkursas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas - Page 4 Icon_minitimeAntr. 10 30, 2007 8:55 pm

as irgi truputi i vietini laikrastuka, truputi internete...bet nepavadinciu kazkuo rimtu, o be to, tos mano rasliavos ir man paciai ne visada prie sirdies lol! gal todel, kad retai pasitaiko paciai idomiomis temomis parasyt...na bet siaip ar taip viskas dar pries akis Smile (optimiste.... Very Happy Very Happy )
Atgal į viršų Go down
AquiLa
Admin
AquiLa


Pranešimų skaičius : 100
Age : 37
Registration date : 2007-05-09

Kūrybinis konkursas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas - Page 4 Icon_minitimeSk. 01 20, 2008 7:42 pm

Tai aišku, kad prieš akis Smile
Atgal į viršų Go down
https://zurnalistika.catsboard.com
WiLMiZ
Svečias




Kūrybinis konkursas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas - Page 4 Icon_minitimeSk. 02 03, 2008 4:14 pm

Sveiki, esu Vilmantas. Siemet baigiu mokykla ir laaabai noriu istoti i zurnalistika. 5 metus dirbau Zarasu jaunimo laikrascio "Tu - ne vienas" redkolegijoj, is ju 2 metus buvau redaktorius. Taip pat maketavau ne viena laikrasti, vedziau seminarus. Ar tai didelis pliusas stojant?

Planuoju issilaikyt egzus LT virs 90, istorke virs 70. Informos metiniam turesiu 10.

Kokiu patarimu galite duoti?

IR dar: Koks perspektyvos derinant mokslus ir darba. Noreciau imti TV pakraipa ir eit i telika, nes esu vedes ne viena renginiu, rezisaves bent pora. Taip pat domiuosi kinu ir esu susikes keleta filmu. Ar tai butu pliusas?

Aciu uz bet kokia informacija Smile
Atgal į viršų Go down
WiLMiZ
Svečias




Kūrybinis konkursas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas - Page 4 Icon_minitimeSk. 02 03, 2008 4:17 pm

*SUSUKES

Very Happy:D Persiprasau..
Atgal į viršų Go down
AquiLa
Admin
AquiLa


Pranešimų skaičius : 100
Age : 37
Registration date : 2007-05-09

Kūrybinis konkursas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas - Page 4 Icon_minitimeSk. 02 24, 2008 4:07 pm

Sveikas, Vilmantai Smile

Čia yra labai didelis pliusas, kad tiek daug nuveikęs esi žurnalistikos srityje, bet nesigirk per daug - komisijai nelabai patinka tokie, kurie jaučiasi esą jau profesionalai Wink
Dėl TV pakraipos Smile tai čia antram kurse nebent galėsi pagal pasirenkamus sau tokią pakraipą pats pasidaryti Smile o darbą ir mokslus, labai norint, tikrai įmanoma suderinti Smile
Atgal į viršų Go down
https://zurnalistika.catsboard.com
Moniga
Svečias




Kūrybinis konkursas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas - Page 4 Icon_minitimePir. 05 12, 2008 5:06 pm

Sveiki, ar sis forumas dar gyvas? Smile turiu klausima - siu metu sukis - "mokslas, svietimas, paveldas - ziniasklaidos akiratyje". kokiu temu galima tiketis kurybiniame konkurse? kaip pasiruost siai temai ? Shocked
Smile
Atgal į viršų Go down
AquiLa
Admin
AquiLa


Pranešimų skaičius : 100
Age : 37
Registration date : 2007-05-09

Kūrybinis konkursas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas - Page 4 Icon_minitimeTr. 05 14, 2008 5:14 pm

Na nežinau, kaip yra dabar, bet kai aš stojau, tai klausinėjo iš absoliučiai visų sričių Smile net nežinojau, koks tas šūkis buvo Smile bet praeitais metais stojantieji tikrai gavo nemažai klausimų, susijusių su sportu, nes šūkis irgi buvo su juo susijęs Smile o šiaip tai, manau, universitetozurnalistas.lt portale turėtų būti visas kūrybinio konkurso aprašas - kas, kaip, kam ir kodėl Smile
Atgal į viršų Go down
https://zurnalistika.catsboard.com
Moniga
Svečias




Kūrybinis konkursas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas - Page 4 Icon_minitimeSk. 05 18, 2008 6:45 pm

aciu. apie rasini - kiek zodziu reikia parasyti ? Smile
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kūrybinis konkursas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kūrybinis konkursas
Atgal į viršų 
Puslapis 45Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Klausimai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Žurnalistikos studentų forumas :: LAISVAS KAMPAS :: Stojantiesiems-
Pereiti į: