Žurnalistikos studentų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žurnalistikos studentų forumas

Žurnalistika - vartai į šviesesnį rytojų!
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Kūrybinis konkursas

Go down 
+6
Monikuka
churchill
Auksine_Eglute
aistuxe
Sai Babos moteris
AquiLa
10 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
AquiLa
Admin
AquiLa


Pranešimų skaičius : 100
Age : 37
Registration date : 2007-05-09

Kūrybinis konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas Icon_minitimePen. 06 08, 2007 5:45 pm

Sveiki visi, norintys prisijungti prie mūsų Wink
Turbūt labiausiai Jus domina kūrybinis konkursas, tad, jeigu turite klausimų, susijusių su juo, drąsiai klauskite Wink
Atgal į viršų Go down
https://zurnalistika.catsboard.com
Sai Babos moteris

Sai Babos moteris


Pranešimų skaičius : 35
Registration date : 2007-06-11

Kūrybinis konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas Icon_minitimePir. 06 11, 2007 5:16 pm

Šįmet kūrybinio konkurso šūkis susijęs su sportu. Sportas man šiek tiek šviesesnis miškas už mediciną. Ar konkurso šūkis reiškia, kad visi klausimai ir rašinio temos bus susijusios su tuo prakeiktu sportu ar į tai tiesiog reikia atkreipti dėmesį?
Atgal į viršų Go down
AquiLa
Admin
AquiLa


Pranešimų skaičius : 100
Age : 37
Registration date : 2007-05-09

Kūrybinis konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas Icon_minitimePir. 06 11, 2007 5:19 pm

Nemanau, kad viskas bus susiję vien tik su sportu Wink šiaip tai kai praeitais metais ėjau į kūrybinį konkursą, tai jokio šūkio nežinojau Very Happy jocolor o klausinėjo visko, kas šovė į galvą nuo politikos iki to, kas toks Adomas Mickevičius buvo Smile Svarbiausia mokėti "išsisukti" iš sunkios padėties, netgi jei nežinai atsakymo į užduotą tau klausimą Wink
Atgal į viršų Go down
https://zurnalistika.catsboard.com
Sai Babos moteris

Sai Babos moteris


Pranešimų skaičius : 35
Registration date : 2007-06-11

Kūrybinis konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas Icon_minitimePir. 06 11, 2007 10:25 pm

Tai koks tas išsisukimas gali būt? Kad tą informaciją gali susirast? Nesu kokia nemokanti bendraut ar pan...
Atgal į viršų Go down
groovy
Svečias




Kūrybinis konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas Icon_minitimePir. 06 11, 2007 11:00 pm

Kas 0per konkursas? As noriu stot i VDU zurnalistikos magistrantura, ten nera jokio kurybinio konkurso. Cia gal apie bakalaura kalbat ir ne VDU?
Atgal į viršų Go down
AquiLa
Admin
AquiLa


Pranešimų skaičius : 100
Age : 37
Registration date : 2007-05-09

Kūrybinis konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas Icon_minitimeAntr. 06 12, 2007 6:41 pm

Groovy, čia kalbame apie VU žurnalistikos bakalauro studijas Smile

Sai Babos Moterie, ne, tu turi mokėti išsisukti iš padėties. Net jeigu nežinai atsakymo į kokį nors klausimą, turi kaip nors įdomiai ir originaliai atsakyti, ne tik NEŽINAU scratch Na, pvz. girdėjau, kad kažkam buvo toks klausimas: kiek Biržuose gatvių? Ir turi išsisukti Wink
Atgal į viršų Go down
https://zurnalistika.catsboard.com
Sai Babos moteris

Sai Babos moteris


Pranešimų skaičius : 35
Registration date : 2007-06-11

Kūrybinis konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas Icon_minitimeAntr. 06 12, 2007 10:57 pm

Kiek Biržuose gatvių? Laughing

Į klausimą atsakyčiau klausimu: "Ar vardint tik asfaltuotas ar ir žvirkeliai įeina?"
Atgal į viršų Go down
AquiLa
Admin
AquiLa


Pranešimų skaičius : 100
Age : 37
Registration date : 2007-05-09

Kūrybinis konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas Icon_minitimeKv. 06 14, 2007 8:58 pm

Neblogai Wink
Atgal į viršų Go down
https://zurnalistika.catsboard.com
Sai Babos moteris

Sai Babos moteris


Pranešimų skaičius : 35
Registration date : 2007-06-11

Kūrybinis konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas Icon_minitimePen. 06 15, 2007 9:04 am

O klausimas apie stojimo motyvaciją ir pomėgius tikriausiai yra visiems užduodamas? Ar ne?
Atgal į viršų Go down
AquiLa
Admin
AquiLa


Pranešimų skaičius : 100
Age : 37
Registration date : 2007-05-09

Kūrybinis konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas Icon_minitimePen. 06 15, 2007 4:52 pm

Tiesą sakant, nežinau. Gali būti. Manau, priklauso nuo komisijos Smile
Atgal į viršų Go down
https://zurnalistika.catsboard.com
as:)
Svečias




Kūrybinis konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas Icon_minitimeSk. 06 17, 2007 2:41 pm

Hmm....Dar del to rasinio.. i ka labiausiai kreipiamas demesys?Kompozicija, turinys...? Rasybos ar skyrybos klaidos labai svarbios...? o labiau vertinamas orginalumas ar informacijos gausa,argumentai ir pan...???
Atgal į viršų Go down
Hmzzz
Svečias




Kūrybinis konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas Icon_minitimePir. 06 18, 2007 3:01 pm

O rasinys ir pokalbis ta pacia diena buna? Kada bus galima suzinot pazimi? Kiek laiko duoda rasiniui? Kokius vaistus vartot pries pokalbi?Very Happy
Atgal į viršų Go down
AquiLa
Admin
AquiLa


Pranešimų skaičius : 100
Age : 37
Registration date : 2007-05-09

Kūrybinis konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas Icon_minitimePir. 06 18, 2007 5:45 pm

Na aš girdėjau tokį pasakymą - padarai daugiau nei 12 gramatinių klaidų - YOU'RE OUT No Aišku, kad svarbu ir skyryba ir rašyba Wink Manau, labai vertinamas originalumas, rašinys turėtų būti įdomus Wink Į viską kreipia dėmesį Smile

Na buvo dalis raštu, po jos 3 val. pertrauka ir tada tie, kurie praėjo tą dalį raštu, kviečiami į pokalbį. Gerai, kad pertrauka 3 val. Very Happy Iki centro spėjau nusigrūsti pavalgyti. Rašiniui atrodo gal 2 val. tiksliai neprisimenu, kiek buvo duota. Pažymį tai per savaitę turbūt sužinot galima. Aš tai sužinojau, kada nuėjau atestato atiduot ir kada man suskaičiavo balus Very Happy
Vaistų geriau jokių nevartot, pasiimkit gerą nuotaiką Wink
Atgal į viršų Go down
https://zurnalistika.catsboard.com
Hamzzz
Svečias




Kūrybinis konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas Icon_minitimePir. 06 18, 2007 10:03 pm

As taip paskaiciavau, kad man kazkur 4ta ryto reiks keltis, nes autas 5kta valanda;D tai nezinau kaip su ta gera nuotaika bus;DDD
Atgal į viršų Go down
Sai Babos moteris

Sai Babos moteris


Pranešimų skaičius : 35
Registration date : 2007-06-11

Kūrybinis konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas Icon_minitimeAntr. 06 19, 2007 7:26 am

Man irgi būtų panašiai, bet turiu draugų Vilniuj, tai kažkuris tikrai priims pernakvot (non alcohol) ir ramiai sau (pati netikiu tuo, ką sakau) nukeliausiu į egzaminą.

Man atrodo, kad per tas tris valandas, kol lauki, ar praėjai rašinį, išprotėt galima pale Nors gal tikrai reiks bandyt pavalgyt, kad nenualpt išgirdus klausimą, į kurį žinai kaip atsakyti... Mad
Atgal į viršų Go down
Hmzz
Svečias




Kūrybinis konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas Icon_minitimeAntr. 06 19, 2007 3:48 pm

As irgi jau baigiu persiplanuot viska, turbut Vilniuj nakvosiu pries egza;D kazkaip pagalvojau, kad netgi yra galimybe nespet su autiku:X
Atgal į viršų Go down
AquiLa
Admin
AquiLa


Pranešimų skaičius : 100
Age : 37
Registration date : 2007-05-09

Kūrybinis konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas Icon_minitimeAntr. 06 19, 2007 4:55 pm

Na žodis 'egzaminas' čia, mano nuomone, netinka Smile Tai yra kūrybinis konkursas - tinkate jūs ar ne žurnalistikai Smile Ir patiem gi įdomu bus sužinot Smile Be to, jeigu šiemet neįstosit, bandykit kitąmet. Mūsų kurse yra žmonių ir iš trečio karto įstojusių Wink Wink Wink
Žinot tą dainą - Relax take it eeeeeaaaaaasyyyy? Very Happy Tai va, įsimeskit į mp3 playerį ir klausykitės visą rytą Wink Man tai padeda sesijos metu Very Happy Be to, gali būti, kad susitiksim ten sunny (jeigu nebūsiu jau Alytuj No ). Beje, gal žinot, kada jums kūrybinis? Smile
Atgal į viršų Go down
https://zurnalistika.catsboard.com
Sai Babos moteris

Sai Babos moteris


Pranešimų skaičius : 35
Registration date : 2007-06-11

Kūrybinis konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas Icon_minitimeAntr. 06 19, 2007 9:42 pm

Man liepos 2 dieną Arrow

Nelabai gerai - nemėgstu pirmadienių, bet nereikia, manau, per daug prisišizofrenikuot. O ar įstosiu - bus matyt. Garantuoju, kad esu verta, bet dažniausiai tada, kai reikia, nemoku tų vertybių parodyt. Jei nepakiš kipšas kojos - bus viskas ok cheers


Beje, Aquila, gal Tavo vardas Akvilė? Exclamation
Atgal į viršų Go down
Hmzzz
Svečias




Kūrybinis konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas Icon_minitimeAntr. 06 19, 2007 10:41 pm

Man 29d, penktadienis;DD
as tai bijau kad nusisnekesiu nesveikai, kai susinervinu pradedu totalias nesamones kalbet;D

Jauciu stosiu i zurnalistiko kol 60 metu sueis arba kol nebegalesiu paeit, nes daugiau niekur nenoriu:))~
Atgal į viršų Go down
Hmzz
Svečias




Kūrybinis konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas Icon_minitimeAntr. 06 19, 2007 10:43 pm

Blem, i zurnalistika;D
Atgal į viršų Go down
Sai Babos moteris

Sai Babos moteris


Pranešimų skaičius : 35
Registration date : 2007-06-11

Kūrybinis konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas Icon_minitimeTr. 06 20, 2007 8:26 am

Aš tai kitaip mąstau... Jei šįmet nepriims, vadinasi, nelemta. Pagal balus turėčiau įstot į ką nors iš kf, taigi , jeigu ką, stosiu į žurnalistikos magistrantūrą arba blogiausiu atveju į KU turėčiau įstot... Net nežinau, dabar labai baisu. Už poros dienų lietuvių rezultatai. Vieną akimirką atrodo, kad gausiu daugiau negu devyniasdešimt, kitąkart - vos penkiadešimt. Tas lietuvių egzaminas daug ką lemia. Dar gali būt taip, kad bus net neverta eit į stojamuosius affraid
Atgal į viršų Go down
AquiLa
Admin
AquiLa


Pranešimų skaičius : 100
Age : 37
Registration date : 2007-05-09

Kūrybinis konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas Icon_minitimeKv. 06 21, 2007 4:47 pm

ne, mano vardas ne Akvilė Smile Mano vardas Alix, jeigu įstosit, būtinai susipažinsim. Beje, visai įmanoma, kad 29 dieną būsime komfake Wink
Atgal į viršų Go down
https://zurnalistika.catsboard.com
Sai Babos moteris

Sai Babos moteris


Pranešimų skaičius : 35
Registration date : 2007-06-11

Kūrybinis konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas Icon_minitimeKv. 06 21, 2007 11:43 pm

Aaaa.... jau galvojau , kad Akvilė, panašiai Tavo nick skamba, nes, matai, mano vardas Akvilė, tai, na, pati supranti Smile
Atgal į viršų Go down
AquiLa
Admin
AquiLa


Pranešimų skaičius : 100
Age : 37
Registration date : 2007-05-09

Kūrybinis konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas Icon_minitimeŠt. 06 23, 2007 2:22 pm

suprantu Wink
Atgal į viršų Go down
https://zurnalistika.catsboard.com
Cm
Svečias




Kūrybinis konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas Icon_minitimeSk. 06 24, 2007 4:45 pm

O rasinys bus siaip toks laisvo stiliaus, ar koks nors alia straipsnis :>?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kūrybinis konkursas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrybinis konkursas   Kūrybinis konkursas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kūrybinis konkursas
Atgal į viršų 
Puslapis 15Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Klausimai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Žurnalistikos studentų forumas :: LAISVAS KAMPAS :: Stojantiesiems-
Pereiti į: