Žurnalistikos studentų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žurnalistikos studentų forumas

Žurnalistika - vartai į šviesesnį rytojų!
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Klausimai

Go down 
+4
crazy rooter
ManUnited
Sai Babos moteris
AquiLa
8 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
AquiLa
Admin
AquiLa


Pranešimų skaičius : 100
Age : 36
Registration date : 2007-05-09

Klausimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 2 Icon_minitimePen. 06 27, 2008 8:27 pm

oj kiek čia jūsų klausimų daug, net baugu Smile Buvo man sesija, tai primiršus jus buvau Smile

skajja - jeigu turi omeny lietuvių kalbos egzaminą žodžiu, tai nesiskaito Smile

ojojoj - na parašyta, kad prieš kelias dienas, nes jeigu tu įrašai savo prašyme žurnalistiką, tau bus atsiųstas laiškas su konkrečia data ir vieta, kurioje tau vyks kūrybinis konkursas Smile o prašymą tą turi bendrą rašyti visom specialybėm, nebent norėtum bandyti stoti TIK į žurnalistiką Smile
Kitas dalykas - jeigu žurnalistika antru numerio, įstoji į pirmą - tai ir įstoji į pirmą Smile kūrybinis konkursas sudaro 50% galutinio balo, su kuriuo stosi. Tai, kad išlaikysi kūrybinį konkursą teigiamai, toli gražu nereiškia, kad įstojai Smile

Jeigu kas nors turi kokių nors skubių klausimų, rašykite man geriau į mailą gudale@gmail.com Smile
Atgal į viršų Go down
https://zurnalistika.catsboard.com
Shanny

Shanny


Pranešimų skaičius : 1
Registration date : 2008-07-17

Klausimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 17, 2008 3:33 pm

Labas, norėčiau paklausti gal žinote koks buvo paskutiniojo įstojusiojo konkursinis balas į mokamą vietą 2007 metais? Nesąmonių pridariau kūrybinio konkurso metu, dėl to laaaaaaabai nukentėjo galutinis balas. Dėl viso pikto paduodama prašyma įrašiau ir mokamos vietos variantą, tai labai norečiau sužinoti praeitų metų paskutinio priimto studento į mokamą dieninių studijų vietą balus, kad galėčiau palyginti ir tokiu budu daugmaž sužinoti ar turiu šansų įstoti bent į mokamas žurnalistikos studijas Question Shocked Rolling Eyes Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
AquiLa
Admin
AquiLa


Pranešimų skaičius : 100
Age : 36
Registration date : 2007-05-09

Klausimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 23, 2008 11:59 am

Na man atrodo, kad tau jau nebeaktualu, šiandien sužinosi, įstojai ar ne Smile
Atgal į viršų Go down
https://zurnalistika.catsboard.com
Edgaras




Pranešimų skaičius : 1
Age : 33
Registration date : 2009-02-18

Klausimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 18, 2009 7:21 pm

Sveiki,
Atrodo šiek tiek apmiręs forumas, bet gal kas nors atsilieps.
Noriu paklaust:
Kiek reikia gauti iš egzaminų (lietuvių ir istorijos), kad įstotum į VU dienines žurnalistikos studijas?
Kiek įstojimui įtakos daro metiniai pažymiai?
Kūrybinis konkursas?
Pokalbis?
Kaip galima gauti papildomų balų?
Kada bus atvirų durų diena komunikacijos fakultete?
Ką pamiršau paklausti, bet turėčiau žinoti?
Atgal į viršų Go down
AquiLa
Admin
AquiLa


Pranešimų skaičius : 100
Age : 36
Registration date : 2007-05-09

Klausimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 21, 2009 5:27 pm

Edgaras rašo:
Sveiki,
Atrodo šiek tiek apmiręs forumas, bet gal kas nors atsilieps.
Noriu paklaust:
Kiek reikia gauti iš egzaminų (lietuvių ir istorijos), kad įstotum į VU dienines žurnalistikos studijas?
Kiek įstojimui įtakos daro metiniai pažymiai?
Kūrybinis konkursas?
Pokalbis?
Kaip galima gauti papildomų balų?
Kada bus atvirų durų diena komunikacijos fakultete?
Ką pamiršau paklausti, bet turėčiau žinoti?

Sveikas Edgarai,

Atsakymas į klausimus Wink
1. Kiekvienais metais skirtingai. Manau, turi stengtis pasiekti maksimalų rezultatą pagal savo galimybes Wink
2. Metiniai pažymiai irgi skaičiuojami pagal tam tikrą koeficientą. Tiksliai nepasakysiu dabar, bet visą informaciją apie tai gali rasti www.universitetozurnalistas.lt
3. Kūrybinis konkursas - pokalbis į jį įeina. Šis konkursas, rodos, 50 proc. galutinio balo sudaro, tad jis yra pats svarbiausias Smile
4. Atvirų durų diena - balandžio 4 d.
5. Turėtum žinoti šių metų šūkį, jį rasi čia: http://www.universitetozurnalistas.lt/stojantiesiems/dbs.html

Jeigu dar turi kokių nors klausimų, rašyk man: gudale@gmail.com Smile
Atgal į viršų Go down
https://zurnalistika.catsboard.com
Valkas




Pranešimų skaičius : 1
Registration date : 2009-06-29

Klausimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 2 Icon_minitimePir. 06 29, 2009 10:59 pm

Greitai teks vykt į stojamuosius, taigi norėčiau paklaust, kas jų metu svarbiausia? Su motyvacija, tarkim, viskas tvarkoj. Bet į ką dar kreipia dėmesį egzaminuotojai? Per atvirų durų dienas studentai vienu balsu tvirtino, neva įstoja labai skirtingi žmonės su skirtingu pasisekimu stojamuosiuose, bet gal visgi yra kas nors, ko dėstytoju manymu šiuolaikiniams studentams labai trūksta ir ką norėtų matyti jaunojoje kartoje? Smile
Ir dar. Ar dalyvavimas žurnalistinėje veikloje prideda kokių nors rimtų balų, ar tik pakelia lygį egzaminuotojų akyse? Tarkim esu atbarškinęs keliolika straipsnelių regioniniuose laikraščiuose, tačiau nesu dirbęs redakcijoje ar panašiai. Ar tai ką nors duotų?
Ačiū už atsakymus (jei tokių sulauksiu, nes kaip matau, forumiukas vos gyvas... Very Happy )
Atgal į viršų Go down
AquiLa
Admin
AquiLa


Pranešimų skaičius : 100
Age : 36
Registration date : 2007-05-09

Klausimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 02, 2009 5:52 pm

Labas Smile

Bene į visus tavo klausimus buvo atsakyta anksčiau, tad nesikartosiu Smile O dėl to, ko trūksta - paprasto noro dirbti ŽURNALISTU, o ne žvaigžde. Kažkodėl daug tokių, kurie stoja į žurnalistiką su mintim, kad bus žvaigždės, ves laidas telike. Deja, kita medalio pusė yra visiškai kitokia - tiek fiziškai, tiek psichologiškai varginantis darbas Smile Pagalvok keturis kartus, ar tikrai to nori Wink
Atgal į viršų Go down
https://zurnalistika.catsboard.com
wika
Svečias




Klausimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 11 09, 2010 12:19 pm

Gal kas zino apie zurnalistikos studijas Prancuzijoje? Niekur nerandu reikiamos informacijos, o jau arteja laikas, kai reikes siusti dokumentus
Atgal į viršų Go down
shopaholic




Pranešimų skaičius : 1
Registration date : 2012-01-13

Klausimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 2 Icon_minitimePen. 01 13, 2012 11:45 pm

Sveiki, turiu tokį klausimą, o gal ir net daugiau. esu 11-tokė ir planuoju stoti į žurnalistiką. Tik dalykas toks, jog labai nenoriu rašyti politikos ar ekonomikos temomis, mane domina mada. Na iš tiesų dėl to ir rinkausi šią specialybę. kaip yra su mados skiltimi? yra galimybių tam, nes to aš būtent noriu, tai mano aistra. + klausimas apie balus, kokie yra egzaminų balai reikalingi stojimui? žinau kad reikia lietuvių, istorijos, uzsienio kalbos ir informatikos..
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Klausimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Klausimai
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Žurnalistikos studentų forumas :: LAISVAS KAMPAS :: Stojantiesiems-
Pereiti į: