Žurnalistikos studentų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žurnalistikos studentų forumas

Žurnalistika - vartai į šviesesnį rytojų!
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Juokai :>

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
AquiLa
Admin
AquiLa


Pranešimų skaičius : 100
Age : 37
Registration date : 2007-05-09

Juokai :> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Juokai :>   Juokai :> Icon_minitimeŠt. 05 12, 2007 11:41 am

Publikuoju, kas neskaitė, mūsų DIDAKTINĮ EPĄ APIE KARDELĮ Wink
Jis buvo parašytas prieš pat jo egzą Wink

Didaktinis epas:
Naglis Kardelijusas Kardelis Atėnietis

Pyktį Dzeuso sūnaus, Kardelio, deive, giedoki...

Kardelis gyvena jau labai ilgai, jis kaip antikinė literatūra- nemirtingas
Kardelis yra Dzeusas. Jis valdo visą pasaulį ir yra paslaptingas

Kardelis pastate Trojos arklį vien dėl to kad turėtų su kuo jodinėt

Kardelį pamatę visi graikijos dievai susilipo ant olimpo kalno pasislėpt

Kardelis neturi žmonos ar sūnaus nes bijo kad jam nieks nieko nenupjautų...

Kardelis neleido Odisėjui grįžt namo, nes buvo vienas iš tų vyrų, kurie dažnai pas ją lankėsi

Sirenos savo dainomis jūreivius viliodavo iki tol, kol neprisiviliojo Kardelio
Jeigu Odisėjas būtų panašus į Kardelį- Kiklopui nereikėtų durt akies, jis savaime apaktų jį pamatęs

Tragedija- Kardelio daina

Heraklis nupjovė Dzeusui pasididžiavimą, išmetė į jūrą ir iš jo gimė Kardelis

Afrikos vaikai pasijuto ne tokie ir alkani pamatę Kardelio foto

Kardelis kvepinasi naftalinu

Graikų teatre Kardelis buvo itin gerbiamas aktorius, nes tragedijoms vaidinti jam nereikėjo kaukės

Kardelio akinius nukalė hefaistas

Homeras ir Kardelis kartą susirėmė žvilgsniais. kaip žinia Homeras po to liko aklas, Kardelis- pusaklis

Kardelis savo žvilgsniu paskandino Atlantidą, o be to Romą užsidegė ne dėl Nerono kaltės, o dėl to, kad Kardelis ne vietoj padėjo savo akinius

Eleną pagrobė ne Paris. Atsikrauščiusi į Graikiją Kardeliui, ji pati perplaukė jūrą ir išlipo Trojoj

Cezaris peržengė Rubikoną, nes Kardelis jam kvėpavo į nugarą

Cezaris is tiesų pasakė tik veni vidi. Vici ištarė Kardelis stovėdamas prie Cezario kapo.

Kardelijusas Kardelis buvo kruopščiai užbalzamuotas Egipte, kol jis atgijo XX amžiuje kaip Naglis Kardelis.

Ką siųsti į Euroviziją? o gi Kardelį. Kodėl? Graikija už jį tikrai balsuotų.

Yra trys Kardelio atsiradimo teorijos: 1) gimė iš Dzeuso genitalijų; 2) gimė iš Heros sąjungos su Cerberiu; 3) tiesiog atsirado

Achilas mirė ne dėl to, kad jam strelė pataikė į jo silpnąją vietą- kulną, o dėl to, kad ši strelė buvo ištepta Kardelio seilėmis

Seneka rašė laiškus visai ne Liucijui, o Kardeliui

Neseniai mokslininkai įrodė, kad Olimpo dievų yra vis dėlto 13. 13-asis dievas- Kardelis.

Daug žmonių nešioja marškinėlius su Supermeno atvaizdu. Supermenas nešioja marškinėlius su Chuck’o Norris’o atvaizdu. Tuo tarpu Chuck’as nešioja marškinėlius su Kardelio atvaizdu.

Bakchantės garbino Dionisą, nes jis buvo persirengęs Kardeliu

Platono filosofija teigia, jog tiesa neregima realybėje... tik Kardelio akyse

Platonas teigė, kad visi turi kūną ir sielą. Net Kardelis.


Autoriai: 1 grupė. Žurnalistikos Institutas. I kursas
--
Čia šiek tiek cenzūruota Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://zurnalistika.catsboard.com
Sai Babos moteris

Sai Babos moteris


Pranešimų skaičius : 35
Registration date : 2007-06-11

Juokai :> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokai :>   Juokai :> Icon_minitimePen. 06 15, 2007 9:17 am

Geras šitas cheers
Atgal į viršų Go down
Sai Babos moteris

Sai Babos moteris


Pranešimų skaičius : 35
Registration date : 2007-06-11

Juokai :> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokai :>   Juokai :> Icon_minitimePen. 06 15, 2007 9:19 am

Kantrybė nudūrė šypseną. Širdis suplyšo.

Guliu ant lovos į kampą pastačius dienos ginklus – Šypseną ir Kantrybę. Pastaroji jau atšipo kaip senas peilis ir kažkodėl jai lengviau durti negu pjauti. Taigi Kantrybė mirtinai nudūrė Šypseną. Jas abi pastačiau į kampą – Kantrybė kampe atgailauja, daro, mano galva, beprasmį žingsnį - bando atgaivinti jau sustingusią Šypseną. Na, tegul. Esu gyvoji ir dar nieko nenužudžiau, todėl drįstu gulėti ant lovos.
Taigi aš guliu ant lovos, ant kietos ir šaltos lovos. Mano rankos šąla, bet tai nėra svarbu. Pamiršau ir šypseną, ir kantrybę. Pajaučiau, kad mano širdis suplyšo (to laukiau jau senokai, ir pagaliau ši triumfo akimirka pasirodė). Aš, apsirengusi raudona suknele, guliu ant lovos kaip Oskaro nominantė. Mano širdis suplyšo, o rankos šąla.
Dešiniąją ranką kišu į suplyšusią širdį lyg bandydama sukelti vėmimą. Širdis tamposi kaip kalmaras, ir kvepia panašiai. Kalmaro kraujas mėlynas, širdies kraujas mėlynas, mano akys mėlynos – kaip užpiltos. Ne vynu. Krauju. Dar papurtau širdy ranką, bet norimo rezultato nepasiekiu. Kantrybė kampe.
Aš pakylu iš lovos, atsuku čiaupą, bėga šaltas vanduo. Kišu į kriauklę šaltą ranką, sauja semiu vandenį, pilu jį į širdį. Širdis springsta. Bespalvis vanduo skiedžia mėlyną kraują kaip akvarelę. Raudona suknelė sušlapo, sušlapo plaukai, kojų pirštai. Suplyšus širdis dar kvėpuoja. Gale gerklės susikaupia oras. Jis stumiasi žemyn. Aš nieko negaliu padaryt, prarandu pasirinkimo galimybę. Apima gėda. Gėda, kad nesirinkau tada, kai dar galėjau rinktis. Mane išpila mėlynas prakaitas.
Oras dar pasistūmė žemyn. Ten žemyn, kur suplyšo širdis. Širdis pradėjo dvokti. Aš ją stvėriau ir sviedžiau pro langą. Langas buvo uždarytas, širdis mėlynai ištepė stiklą, ji skaudžiai krito ant stalo. Atidariau langą ir sviedžiau dar kartą.
Kai pažvelgiau žemėn, mačiau mėlyną dėmę ant pilko šaligatvio. Ta dėmė buvo panaši į mano akį. Mano mėlyna akis matė mėlyną dėmę. Aš vėl gulėjau ant lovos ir mazgote valiausi mėlyną prakaitą. Kampe miegojo Kantrybė. Kampe miegojo Kantrybė šalia jau pradėjusios dvokt Šypsenos.



Va, ką iš manęs padarė egzaminai, jų rezultatų laukimas ir baimės prieš stojamuosius affraid
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Juokai :> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokai :>   Juokai :> Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Juokai :>
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Žurnalistikos studentų forumas :: LAISVAS KAMPAS :: Ivairenybes-
Pereiti į: