Žurnalistikos studentų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žurnalistikos studentų forumas

Žurnalistika - vartai į šviesesnį rytojų!
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Kitos sporto sakos

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
AquiLa
Admin
AquiLa


Pranešimų skaičius : 100
Age : 37
Registration date : 2007-05-09

Kitos sporto sakos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kitos sporto sakos   Kitos sporto sakos Icon_minitimeŠt. 05 12, 2007 10:54 am

Papasakokit mums apie kitas, Jūsų mėgiamas sporto šakas Smile
Atgal į viršų Go down
https://zurnalistika.catsboard.com
Vaiva
II kursas
II kursas



Pranešimų skaičius : 1
Registration date : 2007-05-15

Kitos sporto sakos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kitos sporto sakos   Kitos sporto sakos Icon_minitimeAntr. 05 15, 2007 3:26 pm

Drybsoti hamake ir nieko neveikti cat Labai sveika nervu sistemai Razz
Atgal į viršų Go down
crazy rooter




Pranešimų skaičius : 10
Registration date : 2007-10-07

Kitos sporto sakos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kitos sporto sakos   Kitos sporto sakos Icon_minitimeAntr. 10 30, 2007 9:06 pm

as dar LABAI megstu ledo rituli Wink bet vat pasakojimais nelabai ka sudominciau - reik tiesiog patiems rungtynese apsilankyt Wink
ir dar - gal yra tokiu, kurie domisi F-1 ir kuriems, kaip ir man, sis sezonas, o ypac paskutinis etapas, daug laimes suteike? Wink
Atgal į viršų Go down
AquiLa
Admin
AquiLa


Pranešimų skaičius : 100
Age : 37
Registration date : 2007-05-09

Kitos sporto sakos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kitos sporto sakos   Kitos sporto sakos Icon_minitimeTr. 10 31, 2007 7:33 pm

Kartais pažiūriu F1 kai neturiu ką veikti Very Happy Šiaip už savo tautietį "sergu" - Kubicą Smile O ledo ritulys mane žavi tuo, kad ten dažnai mušasi - pats grožis Very Happy šiaip man muštynės labai nepatinka, bet ledo ritulyje - super lol!
Atgal į viršų Go down
https://zurnalistika.catsboard.com
crazy rooter




Pranešimų skaičius : 10
Registration date : 2007-10-07

Kitos sporto sakos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kitos sporto sakos   Kitos sporto sakos Icon_minitimeKv. 11 01, 2007 3:55 pm

va va mustynes ledo rituli man irgi patinka Very Happy tuo labiau kad mano megstama komanda lb retai laimi, tai kai lieka ne daug laiko iki pabaigos rungtyniu, tada su drauge tikimes, kad bent susimus Very Happy nes mustynes tai yra ledo ritulio dalis, bet, pavyziui, boksas, tai yra viena is tu retu sporto saku, kurios man nepatinka....
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kitos sporto sakos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kitos sporto sakos   Kitos sporto sakos Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kitos sporto sakos
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Žurnalistikos studentų forumas :: LAISVALAIKIS :: Sportas-
Pereiti į: