Žurnalistikos studentų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žurnalistikos studentų forumas

Žurnalistika - vartai į šviesesnį rytojų!
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Futbolas

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
AquiLa
Admin
AquiLa


Pranešimų skaičius : 100
Age : 37
Registration date : 2007-05-09

Futbolas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Futbolas   Futbolas Icon_minitimeŠt. 05 12, 2007 10:51 am

Čia �eimininkaujam mes su Ana Very Happy Na ir kiti, ai�ku, gali pasisakyti Wink Kas laimės ČL ir kodėl taip manot? Smile


Paskutinį kartą redagavo , Antr. 09 04, 2007 6:15 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://zurnalistika.catsboard.com
Chelsea
II kursas
II kursas
Chelsea


Pranešimų skaičius : 3
Registration date : 2007-05-13

Futbolas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Futbolas   Futbolas Icon_minitimeSk. 05 13, 2007 11:55 am

Sveikute, AquiLa Wink Kdl manai, kad CL laimes 'poolis? As, aisq, irgi uz angliska futbola, bet lb jau gerai Milanas losia scratch cheers
Atgal į viršų Go down
AquiLa
Admin
AquiLa


Pranešimų skaičius : 100
Age : 37
Registration date : 2007-05-09

Futbolas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Futbolas   Futbolas Icon_minitimeSk. 05 13, 2007 12:31 pm

ar aš sakiau, kad manau, kad laimės POOLIS? Shocked jeigu kažkas balsavo, tai ne aš Very Happy aš net nedrįstu prognozuot, kas laimės, nes gi prisiprognozavau finalą MU vs Chelsea Very Happy anyway, bent jau good game bus, tikiuosi Sleep scratch
Atgal į viršų Go down
https://zurnalistika.catsboard.com
AquiLa
Admin
AquiLa


Pranešimų skaičius : 100
Age : 37
Registration date : 2007-05-09

Futbolas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Futbolas   Futbolas Icon_minitimePir. 06 18, 2007 5:47 pm

Čia ne apie ČL, bet whatever, VAKAR MANO MYLIMIAUSIA KOMANDA LAIMĖJO LA LIGĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cheers flower flower flower
Atgal į viršų Go down
https://zurnalistika.catsboard.com
Chelsea
II kursas
II kursas
Chelsea


Pranešimų skaičius : 3
Registration date : 2007-05-13

Futbolas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Futbolas   Futbolas Icon_minitimeAntr. 09 04, 2007 6:12 pm

Kaip seniai čia nieko nerašyta... Very Happy Matau, 100 proc.žmonių, t.y. žmogaus dar kažkada manė, kad laimės 'poolis Laughing lol! Įdomu, ar užsux čia kas iš dabartinių pirmakursių, ar visi tik kašio mėgėjai? Basketball Gal atsiras net Chelsea gerbėjų??

Beje, Aquila, ištrink kabutėse CL, čia ne tik apie ją kalbėsim Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
AquiLa
Admin
AquiLa


Pranešimų skaičius : 100
Age : 37
Registration date : 2007-05-09

Futbolas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Futbolas   Futbolas Icon_minitimeAntr. 09 04, 2007 6:14 pm

okay ;] manau, vis tiek atsiras ne tik kašio, bet ir fulės mėgėjų cheers mes gi valdom ;]
Atgal į viršų Go down
https://zurnalistika.catsboard.com
Whatever
I kursas
I kursas



Pranešimų skaičius : 4
Registration date : 2007-09-16

Futbolas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Futbolas   Futbolas Icon_minitimePir. 09 17, 2007 7:00 pm

Pas pirmakursius tikrai yra ne vienas futbolo gerbejas ! prikeliam topica! jau ryt pirmos CL varzybos, kas siemet jusu nuomone favoritai?
Atgal į viršų Go down
AquiLa
Admin
AquiLa


Pranešimų skaičius : 100
Age : 37
Registration date : 2007-05-09

Futbolas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Futbolas   Futbolas Icon_minitimeAntr. 09 18, 2007 6:47 pm

Aš tai kaip visada buvau, taip visada ir būsiu už Real, todėl jie visada mano favoritai (kiek stiliaus klaidų Very Happy)
Atgal į viršų Go down
https://zurnalistika.catsboard.com
Whatever
I kursas
I kursas



Pranešimų skaičius : 4
Registration date : 2007-09-16

Futbolas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Futbolas   Futbolas Icon_minitimePir. 09 24, 2007 5:05 pm

Be abejones Real atsigauna, bet manau kaip jau pastaraisiais metais iprasta, isvysime italus finale, o konkurentais tikiuos siais metais taps ispanai!
Atgal į viršų Go down
AquiLa
Admin
AquiLa


Pranešimų skaičius : 100
Age : 37
Registration date : 2007-05-09

Futbolas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Futbolas   Futbolas Icon_minitimePir. 09 24, 2007 6:17 pm

O tu pats/pati kokį klubą palaikai?
Realas atsigauna dėl to, kad pradedame išmetinėti šiukšles... (išimtis: Roberto Carlosas, kurio net neišmetėm, o pats išėjo galima sakyti) Smile Aišku, komanda vis dar laikosi ant senbuvių (taip buvo, yra ir bus), turiu omeny Raulį, Casillą. RVN kartais grybauja, bet, manau, jis reikalingas ir naudingas mūsų klubui. Va Smile kol kas tiek nuomonės Smile
Atgal į viršų Go down
https://zurnalistika.catsboard.com
Whatever
I kursas
I kursas



Pranešimų skaičius : 4
Registration date : 2007-09-16

Futbolas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Futbolas   Futbolas Icon_minitimePir. 09 24, 2007 8:10 pm

Skambes keistai, bet siemet neturiu kolkas savo favoritu.. nemaciau daugelio komandu ziadimo.. prancuzu klubai visada zavi ziadimu, be to werder ir sevilla jau ne kart parode, kad moka zaisti malonindami aki (aisku ju startas tai ne daug zadantis) Smile visgi pasilksiu su anksciau BEGALO KRASTO myletu klubu - Valencia Smile
Atgal į viršų Go down
AquiLa
Admin
AquiLa


Pranešimų skaičius : 100
Age : 37
Registration date : 2007-05-09

Futbolas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Futbolas   Futbolas Icon_minitimeKv. 10 11, 2007 6:22 pm

Na džiugu, kad Tau patinka ispaniškas futbolas flower
Atgal į viršų Go down
https://zurnalistika.catsboard.com
ManUnited




Pranešimų skaičius : 6
Registration date : 2007-10-29

Futbolas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Futbolas   Futbolas Icon_minitimePir. 10 29, 2007 12:39 pm

pasiskaicius sia forumo skilti man dar labiau uzsinorejo istot i zurnalistika (nors kai kurie zmones bando nuslopint mano sita nora) Smile visada labai malonu bendraut su zmonem, kurie dievina Jo Didenybe Futbola cheers gal kas serga uz Manchester United?
Atgal į viršų Go down
AquiLa
Admin
AquiLa


Pranešimų skaičius : 100
Age : 37
Registration date : 2007-05-09

Futbolas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Futbolas   Futbolas Icon_minitimePir. 10 29, 2007 8:03 pm

ooo tai neklausyk tų atkalbinėjančių Very Happy žurnalistas ir yra toks - visada viską daro SAVAIP Smile vaa... o dėl futbolo, tai labai smagu, kad ir Tu jį mėgsti Smile Manau, jeigu susirinks daugiau futbolo fanų galėsim daryti platesnę temą Smile O dėl MU (kažkada viename futbolo forume raudonųjų velnių komandos fanai man pasakė, kad negalima jokiu būdu rašyti ManU Very Happy), tai tai mano antra "pagal mylimumą" komanda Smile šiaip Anglijos futbolo nemėgstu, bet ši komanda man patinka, tik išskyrus Rooney (kažkokia didelė antipatija jam kažkodėl) Smile tai va Smile
Atgal į viršų Go down
https://zurnalistika.catsboard.com
ManUnited




Pranešimų skaičius : 6
Registration date : 2007-10-29

Futbolas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Futbolas   Futbolas Icon_minitimeAntr. 10 30, 2007 4:34 pm

AquiLa rašo:
ooo tai neklausyk tų atkalbinėjančių Very Happy žurnalistas ir yra toks - visada viską daro SAVAIP Smile vaa... o dėl futbolo, tai labai smagu, kad ir Tu jį mėgsti Smile Manau, jeigu susirinks daugiau futbolo fanų galėsim daryti platesnę temą Smile O dėl MU (kažkada viename futbolo forume raudonųjų velnių komandos fanai man pasakė, kad negalima jokiu būdu rašyti ManU Very Happy), tai tai mano antra "pagal mylimumą" komanda Smile šiaip Anglijos futbolo nemėgstu, bet ši komanda man patinka, tik išskyrus Rooney (kažkokia didelė antipatija jam kažkodėl) Smile tai va Smile

aha ManU tikrai save gerbiantis United fanas nerasys, kiek atsimenu mus taip pavadino kitos komandos sirgaliai, kai mes pralaimejom jie sukure skanduote "who the f*ck is ManU" tai va visa istorija, smagu kad zinojai Wink

o del Rooney tai jis mano vienas favoritu, tikiuosi ir tu ji tuoj pamilsi Smile na o jei yra daugiau zmoniu megstanciu futbola reiks labai stengtis kad galeciau prisijungt prie Jusu Smile
Atgal į viršų Go down
crazy rooter




Pranešimų skaičius : 10
Registration date : 2007-10-07

Futbolas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Futbolas   Futbolas Icon_minitimeAntr. 10 30, 2007 9:00 pm

na MU nera mano megstamiausia komanda, jei is anglu tai Chelsea man visada labiau patiko... Smile bet yra MU vienas LABAI patinkantis zaidejas - Christiano Ronaldo.... Wink jo zaidimas, ir na neslepsiu siaip jis pats.... lol! Very Happy
Atgal į viršų Go down
AquiLa
Admin
AquiLa


Pranešimų skaičius : 100
Age : 37
Registration date : 2007-05-09

Futbolas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Futbolas   Futbolas Icon_minitimeTr. 10 31, 2007 7:35 pm

Man irgi Cristiano patinka Very Happy toks visas saldainis Smile bet vis tiek pirmenybę teikiu meistriškumui, todėl mano pats pats mėgstamiausias žaidėjas - Raulis (Gonzalezas Blanco) Smile
Atgal į viršų Go down
https://zurnalistika.catsboard.com
Sponsored content





Futbolas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Futbolas   Futbolas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Futbolas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Žurnalistikos studentų forumas :: LAISVALAIKIS :: Sportas-
Pereiti į: