Žurnalistikos studentų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žurnalistikos studentų forumas

Žurnalistika - vartai į šviesesnį rytojų!
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Eurovizija 2007

Go down 
4 posters

Ar 4FUN uzims auksta vieta?
TAIP
Eurovizija 2007 Vote_lcap0%Eurovizija 2007 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
NE
Eurovizija 2007 Vote_lcap100%Eurovizija 2007 Vote_rcap
 100% [ 2 ]
Iš viso balsų : 2
 
Poll closed

AutoriusPranešimas
AquiLa
Admin
AquiLa


Pranešimų skaičius : 100
Age : 37
Registration date : 2007-05-09

Eurovizija 2007 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Eurovizija 2007   Eurovizija 2007 Icon_minitimeŠt. 05 12, 2007 10:45 am

Na gi, kaip Jum patinka? Kas patiko, kas ne? Kas laimės? Wink
Atgal į viršų Go down
https://zurnalistika.catsboard.com
Di
IV kursas
IV kursas
Di


Pranešimų skaičius : 2
Age : 38
Registration date : 2007-05-12

Eurovizija 2007 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija 2007   Eurovizija 2007 Icon_minitimeŠt. 05 12, 2007 12:22 pm

Labai džiaugiaus, kai iš pusfinalio į finalą pateko serbai. Arba pagaliau europa ausis prasivalė ir suprato, kad balsas ir jo kokybė net ir eurovizijoj svarbu, arba.. nežinau. Aišku, vaizdelis nekoks ant sienos, bet balsas atperka viską. Kai klausiau, tai net šiurpuliukai ėjo. Aišku, patiko man ir Andorra su savo punckrock, bet gi nepateko. Nepamenu, ar Danija pateko. Jei ne, džiaugiuos, vienu mulkiu išsidirbinėjančiu bus mažiau. Dar ukrainą išmesti reikia ir bus ramu. Kas čia dar.. Ai, Baltarusai, gaila, pateko. Nekenčiu Dimu [kakaja raznica Kaldun ili Bilan?]. Nepamenu, ar tie su būgneliais pateko, kur patys pirmi buvo. Gaidžiai. Groja gal ir nieko, bet viskas nukopijuota nuo safri duo klipo, o mergina dar ir bebalsė visiška. Va. Lenkai - popsūcha visiška. Nepatiko. Dar labai kietai buvo, kur mergina su lagaminu atėjo, šalia "Bus Stop" ženklo dainavo. Neprisimenu. Bet va ten tai lygis. O šiaip jau - nusiperdę kažkokie rokeriai manęs nežavėjo ir nežavės. Plaukus išsiplauti ir susitvarkyti pirma galėjo. Dar kas čia - izraelis nerealiai Smile super super super!
Atgal į viršų Go down
http://art.scene.lt/process.php/page.userinfo;menuname.works_use
AquiLa
Admin
AquiLa


Pranešimų skaičius : 100
Age : 37
Registration date : 2007-05-09

Eurovizija 2007 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija 2007   Eurovizija 2007 Icon_minitimeŠt. 05 12, 2007 1:09 pm

Jooo. Izraelis labai FUN buvo Very Happy O ta mergina prie BUS STOP, tai Vengrija Wink Man irgi labai patiko. Vien vokalas ko vertas cheers . Šiaip nervino, kad visi bando vaidinti rokerius (žmogeliai tikisi, kad jų daina taps "rockova", jeigu išeis koks nors čiuvelis su el. gitara ir scenoje pasimaivys).
Daug dainų ir atlikėjų buvo - affraid dar daugiau - Sleep
Atgal į viršų Go down
https://zurnalistika.catsboard.com
raganiuke
II kursas
II kursas
raganiuke


Pranešimų skaičius : 1
Age : 36
Localisation : ZI
Registration date : 2007-05-12

Eurovizija 2007 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija 2007   Eurovizija 2007 Icon_minitimeŠt. 05 12, 2007 7:56 pm

Jiech ma irgi Vengrija patiko labai. Dar idomu ka siand parodys tie jau uzsitikrine vietas finale, nes kai ketvirtad taip greit prasuko spejau pastebet kad yr neblogu dainu Very Happy
Dar patiko Serbija lygtais hmmm dar ten pora tu ilgaplaukiu TIKRU rokeriu tik neprisimenu, is katros valstybes Wink
tai vuot, del Lietuvos atstovu tai smaaarkiai abejoju... Sad
spelioju, kuria vieta nuo galo uzims...
Inga
Atgal į viršų Go down
AquiLa
Admin
AquiLa


Pranešimų skaičius : 100
Age : 37
Registration date : 2007-05-09

Eurovizija 2007 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija 2007   Eurovizija 2007 Icon_minitimeSk. 05 13, 2007 12:27 pm

Niu ką? Yra kaip yra ir nieko nepakeisim Smile
Džiaugiuosi, kad laimėjo Serbija, nes daina labai graži.
Nesąmonė, kad III vietą beroc pajamė Rusija - visiškas NULIS.
II vieta - Verka Very Happy Nu jo, daug kas sakys, kad nesąmonė Very Happy Bet jin man patinka, net jos koncerte buvau gal kokius 4 metus atgal Razz Nebepeiki jos, kai supranti, kad viską ji(s) daro ant bajerio Very Happy
Dar nesuprantu kokie ... balsavo už Turkiją affraid nu visiška nesąmonė.. Atsimenu ir praeitais metais buvo ta " AI EM JO SUPIIIISTAAAAAAAR"... IR BALSAVO... Kur žmonių ausys?
Galiausiai sirgau jau nebe už Lietuvą, o už Baltarusiją (mm), nu jis man toks saldainis (mm).
Labiausiai patiko: ,,10 points go to BRALIUKAS Lithuania" (ačiū broliukams Latviams) Smile
Nu pykstu ant lenkų, kad Lietuvai nieko nedavė, ant estų (kurie išvis ,,pradazhnije shkuri") ir ant rusų... nors, geriau pagalvojus, gal ir nebuvo už ką duot Very Happy
Bajeris dar, kad Airija, tiksliau Airijos lietuviai, sugebėjo sukrapštyt Lietuvai 12 balų Very Happy
O šiaip tai, apibendrinant: džiaugiuosi, kad laimėjo muzika, o ne kekšių SHOW.

P.S Baisiai patiko Suomija (Leave me alone, I wanna go home... (mano stilius)), Vengrija (vien dėl vokalo), Baltarusija (vien dėl DIMOS Very Happy)
Atgal į viršų Go down
https://zurnalistika.catsboard.com
Laura
II kursas
II kursas



Pranešimų skaičius : 2
Registration date : 2007-05-19

Eurovizija 2007 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija 2007   Eurovizija 2007 Icon_minitimeŠt. 05 19, 2007 1:31 pm

Truputį pavėluotai čia rašau, bet nieko. Pasakysiu, ką manau Very Happy Dėl serbės tikrai džiaugiuosi, laimėjo muzika, nors kartą. Dar man labai patiko Vengrija (mano stiliaus muzika), mergina dainavo fantastiškai. Gaila Vokietijos (nes irgi man labai artima muzika,svingas), bet jis man jau labai priminė Michael Buble. Net elgesys, manieros, drabužiai tokie patys. Na kas žinot šį atlikėją, suprasit Smile Daugiau man nepatiko niekas arba bent jau neįsiminė, o gal mane tuo metu buvo palaužęs nuovargis. Labiausiai nervino pigus popsas arba popsas pretenduojantis neva i roką. Nemėgstu kičo nei gyvenime, nei muzikoje.
Dėl 4FUN. Man pasirodymas patiko, tik jis buvo labai jau kamerinis, vargiai ar tinkantis tokiai didelei scenai. Manau, kad muzikantams tikrai negalima reikšti jokių priekaištų, visi profesionalai, savo darbą atliko gerai. Nesvarbu, kad liko pabaigoje, bet atliko tokio stiliaus muziką, kaip ir visada, nesistengė įtilpti į kažkokius Eurovizijos formato rėmus.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Eurovizija 2007 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizija 2007   Eurovizija 2007 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Eurovizija 2007
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Žurnalistikos studentų forumas :: LAISVALAIKIS :: Muzika-
Pereiti į: